Prejsť na navigáciu

Poskytujeme komplexné protipovodňové riešenia

Novinky

2-2.jpg

Ochrana pred povodňami v Liptovských Sliačoch

20. 7. 2021

 Administratívne priestory a garáž rodinného domu v obci Liptovské Sliače sú už zabezpečené pred prívalovou vodou. Malý potôčik ktorý preteká za objektom, kde sme inštalovali protipovodňové zábrany, bol veľkou hrozbou pre majiteľa...

čítať ďalej

3-3.jpg

Mobilné hradenie pre rodinný dom Ľubeľa

18. 6. 2021

 Krásna a tichá dedinka Ľubeľa je ideálne miesto na bývanie pokiaľ ste milovník pokoja a úžasnej prírody. Kopce a polia v okolí domu majiteľa sú ale v prípade prietrže mračien resp. bleskovej búrky, vážny problém.

čítať ďalej

1.jpg

Bytový dom JAROVCE - ochrana podzemnej garáže

16. 5. 2021

 Zabezpečili sme vchody a východy z podzemnej garáže v novostavbe, mestskej časti JAROVCE, účinnou a 100% ochranou  – protipovodňovými zábranami.

čítať ďalej

1.jpg

Rodinný dom Dolné Lovčice

8. 3. 2021

 Garáž v rodinnom dome v Dolných Lovčiciach má novú ochranu pred prívalovou vodou ktorá spôsobovala veľké problémy majiteľom počas letných dažďov.

čítať ďalej

1.jpg

Rodinný dom v Nitre

26. 2. 2021

 Mestská štvrť v Nitre, kde vyrástli novostavby rodinných domov, má svoje krásy aj úskalia. Kopcovitý terén je príčinou problémov majiteľa rodinného domu kde sme realizovali dodávku a montáž protipovodňového hradenia.

čítať ďalej

1.jpg

Mobilné hradenie PATA

20. 8. 2020

 Nehnuteľnosť ktorú naša spoločnosť zabezpečila pred prívalovou vodou sa nachádza v peknej časti obce Pata. Nevýhodou sú kopce a voľné plochy po ktorých sa voda s bahnom valí na rodinné domy. 

čítať ďalej

1-1.jpg

Garáž v rodinnom dome Poluvsie

11. 5. 2020

 Majiteľ domu v tichej a kľudnej časti obce Poluvsie nás požiadal o riešenie problému. Počas silných letných búrok sa miestny potok vyleje z koryta a ohrozuje domy v jeho okolí. 

čítať ďalej

1.jpg

Garáž v rodinnom dome SENEC

4. 3. 2020

 Kanalizácia ktorá nie je dimenzovaná na odvádzanie dažďovej vody počas letných prívalových búrok je veľký problém pre majiteľa domu v Senci. 

čítať ďalej

bc.jpg

Mobilné protipovodňové hradenie

27. 8. 2019

Ochrana vchodu do administratívnej budovy mobilným protipovodňovým hradením je ideálna ochrana pred prívalovými lejakmi.

čítať ďalej

ut1.jpg

Ochrana únikových východov v podzemnej garáži

15. 7. 2019

Intenzívne zrážky a kanalizácia ktorá nestíha absorbovať všetku dažďovú vodu sú čoraz väčším problémom vo veľkomestách. Podzemné garáže ktoré sú pod úrovňou cesty a kanalizácie 

čítať ďalej

1

icon-rychlost
Rýchlosť montáže

icon-odolnost
Odolnosť

icon-kvalita
Kvalita

icon-23r
23 rokov na trhu

2-2.jpg

Ochrana pred povodňami v Liptovských Sliačoch

20. 7. 2021

 Administratívne priestory a garáž rodinného domu v obci Liptovské Sliače sú už zabezpečené pred prívalovou vodou. Malý potôčik ktorý preteká za...

Čítať ďalej
3-3.jpg

Mobilné hradenie pre rodinný dom Ľubeľa

18. 6. 2021

 Krásna a tichá dedinka Ľubeľa je ideálne miesto na bývanie pokiaľ ste milovník pokoja a úžasnej prírody. Kopce a polia v okolí domu majiteľa sú ale...

Čítať ďalej