Prejsť na navigáciu

Poskytujeme komplexné protipovodňové riešenia

Novinky

1.jpg

Mobilné hradenie PATA

20. 8. 2020

 Nehnuteľnosť ktorú naša spoločnosť zabezpečila pred prívalovou vodou sa nachádza v peknej časti obce Pata. Nevýhodou sú kopce a voľné plochy po ktorých sa voda s bahnom valí na rodinné domy. 

čítať ďalej

1-1.jpg

Garáž v rodinnom dome Poluvsie

11. 5. 2020

 Majiteľ domu v tichej a kľudnej časti obce Poluvsie nás požiadal o riešenie problému. Počas silných letných búrok sa miestny potok vyleje z koryta a ohrozuje domy v jeho okolí. 

čítať ďalej

1.jpg

Garáž v rodinnom dome SENEC

4. 3. 2020

 Kanalizácia ktorá nie je dimenzovaná na odvádzanie dažďovej vody počas letných prívalových búrok je veľký problém pre majiteľa domu v Senci. 

čítať ďalej

bc.jpg

Mobilné protipovodňové hradenie

27. 8. 2019

Ochrana vchodu do administratívnej budovy mobilným protipovodňovým hradením je ideálna ochrana pred prívalovými lejakmi.

čítať ďalej

ut1.jpg

Ochrana únikových východov v podzemnej garáži

15. 7. 2019

Intenzívne zrážky a kanalizácia ktorá nestíha absorbovať všetku dažďovú vodu sú čoraz väčším problémom vo veľkomestách. Podzemné garáže ktoré sú pod úrovňou cesty a kanalizácie 

čítať ďalej

md2.jpg

Vjazd do garáže pod rodinným domom

19. 6. 2019

Mobilné protipovodňové zábrany pre rodinným dom na okraji Bratislavy, inštalovala naša spoločnosť pred garážovú bránu, ktorá sa nachádza pod úrovňou terénu.

čítať ďalej

v1.jpg

Mobilné protipovodňové zábrany

30. 5. 2019

Naša spoločnosť realizovala aktuálny projekt v Bratislave pri rieke Morava. Zadanie bolo jasné-ochrana rodinného domu v prípade zvýšenej hladiny rieky.

čítať ďalej

kr.jpg

Protipovodňové zábrany pre garáž v rodinnom dome

30. 10. 2018

Prudké a silné dažďové zrážky spôsobujú prívalovú vodu ktorá steká z okolitých kopcov. Valiaca sa voda berie so sebou bahno, drevo a iné predmety.  Zabezpečenie garáže v rodinnom dome protipovodňovými zábranami je prvý krok k ochrane...

čítať ďalej

occ2.jpg

Obchodné centrum v Bratislave

17. 8. 2018

Náhle búrky a prívalové lejaky majú za následok rýchle naplnenie a následné pretekanie retenčnej nádrže v obchodnom centre, čo spôsobuje zaplavenie nákupných prevádzok.

čítať ďalej

nz2.jpg

Mobilné zábrany pre pivničné priestory

12. 6. 2018

Zabezpečenie protipovodňovými zábranami vchod do pivničných priestorov v bytovom dome proti vode ktorá vyviera z kanalizačnej vpuste v priestore pred vchodom.

čítať ďalej

icon-rychlost
Rýchlosť montáže

icon-odolnost
Odolnosť

icon-kvalita
Kvalita

icon-24r
24 rokov na trhu

1.jpg

Mobilné hradenie pre OC Laugaricio Trenčín

14. 12. 2021

 Do najväčšieho mesta na Strednom Považí sme prišli vyriešiť problém s prívalovou vodou. Počas prudkých lejakov a bleskových búrok voda vytopila...

Čítať ďalej
2.jpg

Ochrana skladu pred záplavami v MILSY a.s.

30. 10. 2021

 Na Hornej Nitre sme boli u významnej mliekarenskej spoločnosti v Bánovciach nad Bebravou. Zákazník nás požiadal o zabezpečenie skladových priestorov...

Čítať ďalej