Prejsť na navigáciu

Poskytujeme komplexné protipovodňové riešenia

Novinky

1.jpg

Protipovodňová ochrana v ORAC Slovakia, s.r.o.

30. 8. 2021

 Na východe našej krásnej krajiny v meste Lipany, sme realizovali ochranu výrobnej haly pred povodňami. Potok Torysa ktorý tečie hneď vedľa závodu na výrobu dekoračných prvkov predstavoval riziko v prípadne rozvodnenia.

čítať ďalej

1.jpg

Novostavba RD v Žiline, ochrana garáže pred vytopením

2. 8. 2021

 Zákazník nás oslovil s požiadavkou zabezpečenia garáže v novostavbe rodinného domu, pred vytopením. Garáž sa nachádza pod úrovňou príjazdovej cesty. Voda ktorá sa dostane na pozemok steká po mohutnom……

čítať ďalej

2-2.jpg

Ochrana pred povodňami v Liptovských Sliačoch

20. 7. 2021

 Administratívne priestory a garáž rodinného domu v obci Liptovské Sliače sú už zabezpečené pred prívalovou vodou. Malý potôčik ktorý preteká za objektom, kde sme inštalovali protipovodňové zábrany, bol veľkou hrozbou pre majiteľa...

čítať ďalej

3-3.jpg

Mobilné hradenie pre rodinný dom Ľubeľa

18. 6. 2021

 Krásna a tichá dedinka Ľubeľa je ideálne miesto na bývanie pokiaľ ste milovník pokoja a úžasnej prírody. Kopce a polia v okolí domu majiteľa sú ale v prípade prietrže mračien resp. bleskovej búrky, vážny problém.

čítať ďalej

1.jpg

Bytový dom JAROVCE - ochrana podzemnej garáže

16. 5. 2021

 Zabezpečili sme vchody a východy z podzemnej garáže v novostavbe, mestskej časti JAROVCE, účinnou a 100% ochranou  – protipovodňovými zábranami.

čítať ďalej

1.jpg

Rodinný dom Dolné Lovčice

8. 3. 2021

 Garáž v rodinnom dome v Dolných Lovčiciach má novú ochranu pred prívalovou vodou ktorá spôsobovala veľké problémy majiteľom počas letných dažďov.

čítať ďalej

1.jpg

Rodinný dom v Nitre

26. 2. 2021

 Mestská štvrť v Nitre, kde vyrástli novostavby rodinných domov, má svoje krásy aj úskalia. Kopcovitý terén je príčinou problémov majiteľa rodinného domu kde sme realizovali dodávku a montáž protipovodňového hradenia.

čítať ďalej

1.jpg

Mobilné hradenie PATA

20. 8. 2020

 Nehnuteľnosť ktorú naša spoločnosť zabezpečila pred prívalovou vodou sa nachádza v peknej časti obce Pata. Nevýhodou sú kopce a voľné plochy po ktorých sa voda s bahnom valí na rodinné domy. 

čítať ďalej

1-1.jpg

Garáž v rodinnom dome Poluvsie

11. 5. 2020

 Majiteľ domu v tichej a kľudnej časti obce Poluvsie nás požiadal o riešenie problému. Počas silných letných búrok sa miestny potok vyleje z koryta a ohrozuje domy v jeho okolí. 

čítať ďalej

1.jpg

Garáž v rodinnom dome SENEC

4. 3. 2020

 Kanalizácia ktorá nie je dimenzovaná na odvádzanie dažďovej vody počas letných prívalových búrok je veľký problém pre majiteľa domu v Senci. 

čítať ďalej

icon-rychlost
Rýchlosť montáže

icon-odolnost
Odolnosť

icon-kvalita
Kvalita

icon-24r
26 rokov na trhu

2.jpg

Ochrana výrobného závodu HALEON Levice

1. 2. 2024

Významný výrobca HALEON Levice a.s.  /Pfizer, GlaxoSmithKline, Novartis/   sa zameriava na výrobu produktov osobnej starostlivosti o...

Čítať ďalej
1.jpg

Mobilné hradenie Prvá stavebná sporiteľňa - Bratislava

1. 12. 2023

 Dlhoročná finančná inštitúcia PSS – Prvá stavebná sporiteľňa, a. s. v Bratislave nás oslovila s požiadavkou na zabezpečenie…

Čítať ďalej